Zbudowanie i zorganizowanie własnego centrum SOC to niemałe wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy. Czuwanie nad poziomem ciągłego bezpieczeństwa własnej firmy to nie tylko inwestycja w odpowiedni sprzęt i dobrze dobrane oprogramowanie. W główej mierze to konieczność posiadania wykwalifikowanych specjalistów. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, dedykujemy usługę Security Operation Center!

Nasz SOC to wykwalifikowa grupa specjalistów, którego priorytetowym celem jest monitorowanie sieci i podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Państwa firmie. Wykorzystujemy przy tym mechanizmy analizy, wykrywania i reagowania na poszczególne incydenty związane z bezpieczeństwem IT.

SOC działa w oparciu o różne technologie, jak i dobrze zdefiniowane procedury i procesy.

Główne zadania Security Operations Center

01

Zapewnienie nieprzerwanej ochrony danych i aktywów krytycznych

02

Wzmocnienie infrastruktury przedsiębiorstwa

03

Zapewnienie i wsparcie ciągłości działania

04

Przygotowanie organizacji oraz reagowanie na sytuacje kryzysowe w cyberprzestrzeni i oraz w razie potrzeby przywrócenie prawidłowego działania po incydencie

Nasza usługa Security Operations Center działa 24/7 i składa się z trzech linii ekspertów w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Naszą ofertę SOC dostosujemy do Państwa potrzeb, prezentując szeroki wachlarz możliwości, mających za zadanie zapewnienie Państwu stałego poczucia bezpieczeńśtwa w firmie.